Váš nákupní košík
položek 0,- 

HP Brand Store

Tisková zpráva

Společnost Hewlett-Packard 26.ledna 2011 v Děčíně otevřela první značkovou prodejnu v České republice, tzv. HP Branded Store, která je zcela v korporátních barvách HP. V rámci celoevropského pilotního projektu je to jedna z prvních pěti HP prodejen v oblasti EME.

http://www8.hp.com/cz/cs/hp-store-locator/brand-store-decin-heran.html

Na realizaci pilotního projektu HP Branded Store v České republice se podílela děčínská firma 2H–Heran Jan. Jak se vyjádřil Petr Kheil, ředitel divize osobních počítačů společnosti HP: „Společnost 2H–Heran Jan patří dlouhodobě mezi nejloajálnější partnery, se kterými české zastoupení HP spolupracuje již dlouhou řadu let. Tato skutečnost spolu s vynikajícími prodejními výsledky firmy 2H-Heran Jan, a to nejen v rámci kraje, ale i celé České republiky, nás utvrdila v tom, že vytvořit první značkovou prodejnu HP právě ve spolupráci s 2H–Heran Jan bude správnou volbou.“

Nová značková prodejna v Děčíně zcela odpovídá světové úrovni prodeje daného typu výrobků. Zákazník zde nalezne nejen kompletní portfolio produktů, a to i včetně doplňků a příslušenství, ale také velmi pohodlné a přátelské prostředí, které počítá s tím, že si zákazník může výrobky vyzkoušet a prověřit přímo na místě. HP společně s obchodním partnerem pravidelně vyhodnocuje prodeje a nákupní chování zákazníků tak, aby mohla rychle a efektivně reagovat na jejich měnící se požadavky.

Celá tisková zpráva

 

HP: „Honzo, děkujeme podruhé!"

Významná regionální partnerská firma společnosti Hewlett-Packard, 2H-Heran Jan v Děčíně, získala podporu pro vybudování značkové prodejny HP Branded Store, která je zcela v korporátních barvách HP. Jde o pilotní projekt v oblasti EMEA (Evropa, Afrika, Blízký východ).

Česká pobočka HP tak získala důvěru centrálního vedení a je mezi prvními, které budou testovat nový typ prodeje. Tuto důvěru HP přenesla na děčínského obchodního partnera, firmu 2H-Heran Jan. V pilotním projektu již byly otevřeny HP Brand Store ve Španělsku, Chorvatsku, Rumunsku a v Kazachstánu....

Celý Článek z reseller magazínu http://www.reselleronline.cz/hp-honzo-dekujeme-podruhe

 

Video z otevření prodejny

 

Fotografie

Diana Kobzanová přestřihává pásku

 
   

 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Mohlo by vás zajímat
Platební metody

IT Děčín s.r.o., Teplická 27, 405 02 Děčín IV, Tel: 412 530 968, 412 151 100 obchod@itdecin.cz

statistics NetDirect