Váš nákupní košík
položek 0,- 

HP ePrint

Co je ePrint?

Služba HP ePrint umožňuje tisknout téměř odkudkoliv. Jedním ze způsobů, kterým služba ePrint funguje je, že k vaší tiskárně přiřadí e-mailovou adresu. K vytištění stačí na adresu tiskárny odeslat e-mail obsahující požadovaný dokument. Tisknout můžete obrázky, dokumenty aplikací Microsoft Word, Excel* a PowerPoint, soubory PDF a fotografie. Tiskové úlohy odeslané do vaší tiskárny můžete prohlížet a spravovat pomocí Historie úloh v tiskárně, kterou naleznete v centru HP ePrintCenter.

Pozn.: Služba HP ePrint umožňuje pohodlný tisk. Dokumenty vytištěné pomocí služby ePrint se mohou od předlohy lišit. Styl, formátování a obtékání textu se mohou od původního dokumentu lehce lišit. U dokumentů, které je třeba vytisknout ve vyšší kvalitě (např. právní dokumenty) doporučujeme tisknout pomocí softwaru na vašem počítači, kde máte větší kontrolu nad vzhledem výtisku.

Více informací naleznete zde:
http://www.hp.com/go/eprintcenter/about/eprint

HP ePrint center
Tento portál Vám umožní detailnější management e-Print technologie– např.zabezpečení, updaty apod. Tiskárnu totiž můžete ponechat v tzv.dostupném/ odemčeném režimu všem uživatelům, kterým sdělíte její mailovou adresu, nebo ji jednoduše uzamknout a povolit tak možnost tisku pouze někomu. Více info v předchozím linku

HP ePrint center naleznete na stránkách
hpeprintcenter.com

Zábava začíná
Služby aplikací – tzv "HP Apps" můžete nalézt v prvním odkazu – stačí kliknout na záložku "aplikace" Je zde první sada aplikací, které budou k dispozici na našich tiskárnách – bez nutnosti zapnutí počítače si tak budete moci vybrat co Vás zajímá ze světa informací a zábavy. V blízké době si tak budete moci tisknout libovolné lokální zprávy z oblíbených serverů, mapy nebo zabavit děti nespočtem předloh oblíbených postaviček, to je pouze zlomek ;-)


KATEGORIE
Nejprodávanější
Mohlo by vás zajímat
Platební metody

IT Děčín s.r.o., Teplická 27, 405 02 Děčín IV, Tel: 412 530 968, 412 151 100 obchod@itdecin.cz

statistics NetDirect