Váš nákupní košík
položek 0,- 

Naše certifikáty

Proč si vybrat HP Specialistu?

HP Specializace byly vyvinuty, aby zákazníkům pomohly nalézt partnery programu PartnerONE, kteří dosahují nejvyšší úrovně odbornosti ve specifických oblastech řešení HP produktů a služeb.

Specializace HP umožňují partnerům vyvíjet a prezentovat znalosti v oblasti produktů, řešení a služeb společnosti HP.

V čem jsou partneři HP Computing Systems Specialist tak jedineční?

Nikdo nezná váš systém lépe než oni. Jsou to kvalifikovaní odborníci, kteří se dokonale vyznají v serverech a úložištích HP ProLiant.

Znalosti, funkčnost, kompatibilita, licencování - certifikované schopnosti a znalosti odborníků HP v těchto oblastech jsou vám k službám.

Spoluprací se specialistou na výpočetní systémy společnosti HP získáte přesně to, co vaše firma potřebuje. Řešení, které vám specialista navrhne, navíc zrealizujeme tak rychle, že se vám investice do informačních technologií velice brzy vrátí.

HP Imaging and Printing Solution Specialist se zaměřují na poskytování služeb typu pay-per-use, t.j. tiskových služeb placených dle jejich reálného využívání, pro malé, střední a velké podniky. Jsou kvalifikovaní na prodej řešení včetně softwarových řešení pro management dokumentů. Parner nabízí řešení pro správu firemních tiskáren, které pomáhají zákazníkům zlepšit management výstupu a tok dokumentů, snížit vstupní náklady a zvýšit návratnost investicí do firemních tiskáren. Imaging & Printing specialisté využívají řešení Channel-Led Pay-Per-Use od HP a na jejich bázi nabízejí vlastní kontrakty pro správu tisku a s ním související služby.

Specifikace, správa dokumentů, software či aplikace - HP DesignJet specialisté jsou odborníci ve všech oblastech souvisejících s velkoformátovým tiskem. Bez ohledu na to, či jednají s architektem, inženýrem, prodejcem kopírek, tiskovým centrem, profesionálním fotografem nebo grafickým designerem, umí poradit a nabídnout optimální řešení.

Čím jsou specialisté na pracovní stanice společnosti HP tak výjimeční?

Na vašich pracovních stanicích závisí provoz mnoha složitých aplikací a vy si musíte být jisti, že konkrétní pracovní stanice bude schopna podat optimální výkon, který k provozu těchto klíčových aplikací potřebujete.

Specialista na pracovní stanice společnosti HP vám poskytne odborné rady při výběru hardwaru. Je také v kontaktu s nezávislými prodejci softwaru (Independent Software Vendors), takže vám bude moci navrhnout komplexní řešení, které bude přesně odpovídat vašim požadavkům.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Mohlo by vás zajímat
Platební metody

IT Děčín s.r.o., Teplická 27, 405 02 Děčín IV, Tel: 412 530 968, 412 151 100 obchod@itdecin.cz

statistics NetDirect