Váš nákupní košík
položek 0,- 

Originální spotřební materiál HP

Proč kupovat originální tonerové náplně HP?

Možná se domníváte, že refilované / opětovně plněné inkoustové tiskové kazety šetří vaše peníze, ale z dlouhodobého hlediska náklady na vynaložený čas, inkoust a papír mohou rozdíl zcela vyrovnat.
Jedna z předních světových organizací zabývajících se zjišťováním kvality, Innovationstechnik, nedávno porovnávala výkon originálních tiskových kazet HP Inkjet s refilovanými / znovu plněnými výrobky. Výsledkem je, že:

  • Můžete se spolehnout, že originální tiskové kazety HP Inkjet budou vždy tisknout spolehlivě a bez problémů.
  • Pokud ve vaší tiskárně HP použijete novou originální tiskovou kazetu HP, prakticky neexistuje možnost, že by kazeta byla nefunkční; pokud použijete kazetu jiného výrobce, než je společnost HP, je pravděpodobnost v průměru o něco vyšší než jedna ku pěti, že bude již při převzetí vadná nebo že dojde k jejímu předčasnému selhání.
  • V průměru jedna ze tří kazet, znovu refilovaných v obchodech či stáncích, byla již při převzetí vadná nebo došlo k jejímu předčasnému selhání.

Inkoustové tiskové kazety HP

Použití originální inkoustové tiskové kazety HP zaručuje bezproblémový tisk - žádný únik inkoustu, ucpávání, rozmazávání či rozpíjení. Každá kapička inkoustu HP stejně jako tryska každé originální tiskové kazety HP prošla v průběhu výroby náročnými testy. Díky tomu je při každém tisku zaručen čistý a ostrý výstup bez rizika poškození tiskárny.

Inkousty HP byly speciálně navrženy tak, aby optimálně spolupracovaly s tiskovým systémem HP. Mají zvýšenou odolnost vůči blednutí, rozmazání a rozpíjení a jsou kalibrovány pro práci s tiskovými hlavami HP.

Nedávné průzkumy ukázaly, že poruchovost u recyklovaných kazet dosahuje až 10%. Mimo obvyklé rozčarování to také přináší dodatečné náklady vyplývající z opakování tisku, údržby, čištění, prostojů tiskárny a oprav mimo záruky.

 

HP a životní prostředí

  •  HP bere velmi vážně svou spoluzodpovědnost za životní prostředí – od prvních stadií vývoje po výrobu, použití a skutečnou recyklaci. Výrobní procesy HP jsou certifikované podle ISO 14001 a 9001.
  •  Program recyklace kazet HP Planet Partners za uplynulé roky zajistil recyklování 31 milionů tiskových kazet HP LaserJet pro další průmyslové využití (použití v nových výrobcích, HP skenerech apod.)


KATEGORIE
Nejprodávanější
Mohlo by vás zajímat
Platební metody

IT Děčín s.r.o., Teplická 27, 405 02 Děčín IV, Tel: 412 530 968, 412 151 100 obchod@itdecin.cz

statistics NetDirect