Váš nákupní košík
položek 0,- 

Reklamace

 1. Připravte si Váš doklad o koupi (najdete na něm sériové číslo produktu, délku záruky apod.)
 2. Pokud je to možné, přijďte s reklamovaným zbožím k nám na prodejnu.
  Pokud to není možné, doručte nám zboží např. poštou i s popisem závady a kopií dokladu o koupi. V případě oprávněné reklamace, máte právo na náhradu nutných nákladů, které Vám vznikly v souvislosti s uplatněním reklamace. (týká se fyzických osob)
  V případě Vašich pochyb nás samozřejmě můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo osobně.
 3. Reklamované zboží od Vás převezmeme a dle povahy závady nebo zboží Vám toto vyměníme nebo předáme našemu servisnímu technikovi. Ten zboží otestuje a bude Vás kontaktovat o dalším postupu (výměna, oprava, čas opravy, druh závady, ....)
 • Pro reklamaci značkových produktů Hewlett Packard, s výjimkou značek Pavilion a Presario, se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis Hewlett Packard ve Vašem kraji. Seznam servisních středisek naleznete zde.
  Pokud máte problém s produkty Pavilion (s výjimkou LCD monitoru), nebo Presario obraťte se na tento e-mail. Svoz Vám bude objednán servisním střediskem. LCD monitory Pavilion, nebo Presario reklamujte prosím na lince technické podpory HP 225 376 437. Bližší informace na stránkách Hewlett-Packard
 • Pro reklamaci značkových produktů Epson (vyjma spotřebního materiálu, jež reklamujte u svého prodejce) postupujte následovně: Před zasláním zboží do servisního střediska zaregistrujte reklamaci na telefonním čísle: 246 037 281.
 • Pro reklamaci značkových produktů Sony, s výjimkou značky Vaio, se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis Sony ve Vašem kraji. Seznam servisních středisek naleznete zde. Produkty Vaio reklamujte prosím na zakaznické lince 246 019 146, nebo zasláním e-mailu technické podpoře Sony Vaio.
 • Pro reklamaci značkových produktů Samsung (vyjma spotřebního materiálu, jež reklamujte u svého prodejce), se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis Samsung ve Vašem kraji. Seznam servisních středisek, poskytovaný firmou Český servis, naleznete zde.
 • Záruční servis produktů Acer zajišťuje servis Acer ČR v Brně. Uživatel se zkontaktuje se servisem, na telefonické lince 531 027 777, a ten zajistí odvoz vadného a vrácení opraveného produktu přímo uživateli.
 • Pro reklamaci značkových produktů Dell se obraťte na zákaznický servis Dell Česká Republika. Při nahlašování závady je vždy potřeba nahlásit Service Tag (7-mi místný alfanumerický kód). V případě zařízení bez Service Tag kódu (monitory), uveďte sériové číslo (serial number).
  Pro zařízení se zárukou 2 roky next business day u zákazníka v pracovní dny s opravou do druhého dne volejte na: 225 772 727.
  Pro zařízení se zárukou 24*7 a Prosupport volejte 225 372 969 nebo 225 372 991, a to od 8 do 17 hodin. Zákazníci, kteří si zakoupili produkt se zárukou 24*7, mají možnost kontaktovat servis i mimo pracovní dny a hodiny.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Mohlo by vás zajímat
Platební metody

IT Děčín s.r.o., Teplická 27, 405 02 Děčín IV, Tel: 412 530 968, 412 151 100 obchod@itdecin.cz

statistics NetDirect