Váš nákupní košík
položek 0,- 

26.01.2011 - Dnes je ten den - otevíráme první značkový obchod HP v České republice

Ve spolupráci se společností Hewlett Packard dnes 26. ledna 2011 oficiálně za účasti reprezentace společnosti HP, novinářů a široké veřejnosti pro Vás naše zákazníky otevíráme první značkový obchod HP v České republice, který je pátým v rámci pilotního projektu HP Branded Store v Evropě. Přivítáme Vás v nově upravených prostorách firmy 2H-Heran Jan v Děčíně IV - Podmoklech na Teplické ul. 27. Čeká na Vás ucelená nabídka portfolia Hewlett Packard od počítačů, notebooků, monitorů, pracovních stanic, příslušenství po tiskárny, multifunkční zařízení, plottery, originální spotřební materiál, servery, storage a síťová řešení. Patříme mezi nejvýznamnější dodavatele technologií Hewlett Packard na českém trhu.

Celá Tisková zpráva Hewlett-Packard (PDF)

HP: „Honzo, děkujeme podruhé!"

Významná regionální partnerská firma společnosti Hewlett-Packard, 2H-Heran Jan v Děčíně, získala podporu pro vybudování značkové prodejny HP Branded Store, která je zcela v korporátních barvách HP. Jde o pilotní projekt v oblasti EMEA (Evropa, Afrika, blízký východ).

Česká pobočka HP tak získala důvěru centrálního vedení a je mezi prvními, které budou testovat nový typ prodeje. Tuto důvěru HP přenesla na děčínského obchodního partnera, firmu 2H-Heran Jan. V pilotním projektu již byly otevřeny HP Brand Store ve Španělsku, Chorvatsku, Rumunsku a v Kazachstánu....

Celý Článek z reseller magazínu http://www.reselleronline.cz/hp-honzo-dekujeme-podruhe

Pokusili jsme se pro Vás připravit i několik zajímavých nabídek.

V rámci dnešního slavnostního programu, účastníci shlédnou prostory nového obchodu a následně máme pro pozvané hosty připravenu projekci nového filmu režiséra Jana Hřebejka - NEVINNOST

Celým programem bude provázet známá modelka a moderátorka Diana Kobzanová

Pro prvních 50 zákazníků, kteří si u nás zakoupí notebook či PC HP máme připravený stylový dárek - bezdrátovou optickou myšku HP.

Na Vaši návštěvu se těší team firmy 2H-Heran Jan

HP brand store

 

Fotografie

Diana Kobzanová přestřihává pásku

 
   


DISKUZE K ČLÁNKU

Jméno: Titulek:
Email:  
Text:
Opište text z obrázku.
( doplňte součet )

odeslat

KATEGORIE
Nejprodávanější
Mohlo by vás zajímat
Platební metody

IT Děčín s.r.o., Teplická 27, 405 02 Děčín IV, Tel: 412 530 968, 412 151 100 obchod@itdecin.cz

statistics NetDirect